Lista uczniów zakwalifikowanych do warsztatów 2015

Lista uczniów zakwalifikowanych do warsztatów krajowych oraz warsztatów wyjazdowych do Konserwatorium Koszyce na Słowacji w ramach projektu
„Tradycja, przyszłość – niech połączy nas muzyka ” w III etapie realizacji projektu (styczeń-czerwiec 2015 r.)

 

L.p.

Nazwisko i imię

Wyjazd warsztatowy do Koszyc

Warsztaty krajowe ZPSM Kielce

1

Bielawski Dominik

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

2

Bieniasz Jan

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

3

Cedro Karolina

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

4

Chmielarz Krzysztof

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III, muzyka rozrywkowa

5

Chmielewski Jakub

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

6

Driański Łukasz

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

7

Duda Maria

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

8

Dudkiewicz Anna

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. IV

9

Dudkiewicz Piotr

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

10

Dukat Aleksandra

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

11

Gaj Antonina

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

12

Gajos Zuzanna

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a trio fortepianowe

13

Gentile Greta

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

14

Gołdyn Izabela

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

15

Gomułka Kamil

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

16

Gomułka Patryk

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

17

Grabka Emilia

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

18

Grabowska Aleksandra

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV, zespół muzyki dawnej

19

Grzegorzewska Dorota

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

20

Gutkowski Piotr

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a zespół muzyki dawnej

21

Guz Ksawery

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. III

22

Ignaczak Elżbieta

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy

23

Janus Adrian

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

24

Jarmołowicz Iwo

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

25

Jaworska Natalia

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V, muzyka rozrywkowa

26

Jerzak Antonii

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

27

Kasperek Łukasz

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. II

28

Kloc Natalia

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

29

Kmiecik Cezary

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

30

Kocaj Agata

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

31

Kołodziejczyk Wiktoria

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

32

Kołomański Sebastian

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. II

33

Kościuszko Anna

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

34

Kowalski Jakub

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

35

Kowalski Łukasz

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

36

Kozieł Maja

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II, zespół muzyki dawnej

37

Kraj Klara

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

38

Kubiczek Kacper

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

39

Kusztal Agnieszka

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

40

Kuśmierczyk Magdalena

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

 

Kwapisz Tomasz

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

41

Legenc Dorota

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

42

Lamczyk Marika

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

43

Łakomiec Magdalena

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II, kwartet smyczkowy

44

Łoboda Klaudia

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. III

45

Makowski Dawid

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

46

Mariańczyk Weronika

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

47

Materek Wiktor

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

48

Mendak Dominik

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I, warsztat muzyki dawnej, basso continuo gr. I

49

Niewczas Maksym

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

50

Pakuła Marcin

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a trio fortepianowe

51

Pasierbek Martyna

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a trio fortepianowe

52

Paszkowska Gabriela

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

53

Pawłowska Anna

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa

54

Prokop Magdalena

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

55

Rajek Adrian

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

56

Samczyńska Zuzanna

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy

57

Serek Karolina

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

58

Sikora Karol

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

59

Skorupska Magdalena

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

60

Stefańczyk Przemysław

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V,  basso continuo gr. I

61

Stefańska Joanna

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a zespół muzyki dawnej

62

Szajewski Miłosz

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

63

Szmajdel Piotr

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

64

Tombarkiewicz Karol

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

65

Wawrzeńczyk Kamila

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

66

Wesołowska Izabela

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

67

Wiech Bruno

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. V

68

Wilk Jakub

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. I

69

Wilkosz Jan

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

70

Wodolski Piotr

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

71

Woźniak Barbara

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

72

Wójcik Katarzyna

zakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy

73

Wójcik Piotr

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. IV

74

Wtorek Aleksandra

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

75

Zając Adrianna

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

76

Zawadzka Jolanta

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. III

77

Ziach Natalia

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a basso continuo gr. IV

78

Żak Mateusz

zakwalifikowany/a

niezakwalifikowany/a

79

Żelazna Oliwia

niezakwalifikowany/a

zakwalifikowany/a solfeż gr. II

Kielce 09.01.2015 r.

Podpisy członków Komisji:

Jerzy Kosanowski
Katarzyna Szymczyk
Artur Armata