Lista uczniów zakwalifikowanych do warsztatów 2015
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 09, styczeń 2015 23:32
- Marek Piwowarczyk
- Odsłony: 273
Lista uczniów zakwalifikowanych do warsztatów krajowych oraz warsztatów wyjazdowych do Konserwatorium Koszyce na Słowacji w ramach projektu
„Tradycja, przyszłość – niech połączy nas muzyka ” w III etapie realizacji projektu (styczeń-czerwiec 2015 r.)
L.p. |
Nazwisko i imię |
Wyjazd warsztatowy do Koszyc |
Warsztaty krajowe ZPSM Kielce |
1 |
Bielawski Dominik |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
2 |
Bieniasz Jan |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
3 |
Cedro Karolina |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
4 |
Chmielarz Krzysztof |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III, muzyka rozrywkowa |
5 |
Chmielewski Jakub |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
6 |
Driański Łukasz |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
7 |
Duda Maria |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
8 |
Dudkiewicz Anna |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. IV |
9 |
Dudkiewicz Piotr |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
10 |
Dukat Aleksandra |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
11 |
Gaj Antonina |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
12 |
Gajos Zuzanna |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a trio fortepianowe |
13 |
Gentile Greta |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
14 |
Gołdyn Izabela |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
15 |
Gomułka Kamil |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
16 |
Gomułka Patryk |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
17 |
Grabka Emilia |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
18 |
Grabowska Aleksandra |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV, zespół muzyki dawnej |
19 |
Grzegorzewska Dorota |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
20 |
Gutkowski Piotr |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a zespół muzyki dawnej |
21 |
Guz Ksawery |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. III |
22 |
Ignaczak Elżbieta |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy |
23 |
Janus Adrian |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
24 |
Jarmołowicz Iwo |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
25 |
Jaworska Natalia |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V, muzyka rozrywkowa |
26 |
Jerzak Antonii |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
27 |
Kasperek Łukasz |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. II |
28 |
Kloc Natalia |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
29 |
Kmiecik Cezary |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
30 |
Kocaj Agata |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
31 |
Kołodziejczyk Wiktoria |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
32 |
Kołomański Sebastian |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. II |
33 |
Kościuszko Anna |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
34 |
Kowalski Jakub |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
35 |
Kowalski Łukasz |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
36 |
Kozieł Maja |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II, zespół muzyki dawnej |
37 |
Kraj Klara |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
38 |
Kubiczek Kacper |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
39 |
Kusztal Agnieszka |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
40 |
Kuśmierczyk Magdalena |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
|
Kwapisz Tomasz |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
41 |
Legenc Dorota |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
42 |
Lamczyk Marika |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
43 |
Łakomiec Magdalena |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II, kwartet smyczkowy |
44 |
Łoboda Klaudia |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. III |
45 |
Makowski Dawid |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
46 |
Mariańczyk Weronika |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
47 |
Materek Wiktor |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
48 |
Mendak Dominik |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I, warsztat muzyki dawnej, basso continuo gr. I |
49 |
Niewczas Maksym |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
50 |
Pakuła Marcin |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a trio fortepianowe |
51 |
Pasierbek Martyna |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a trio fortepianowe |
52 |
Paszkowska Gabriela |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
53 |
Pawłowska Anna |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a muzyka rozrywkowa |
54 |
Prokop Magdalena |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
55 |
Rajek Adrian |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
56 |
Samczyńska Zuzanna |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy |
57 |
Serek Karolina |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
58 |
Sikora Karol |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
59 |
Skorupska Magdalena |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
60 |
Stefańczyk Przemysław |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V, basso continuo gr. I |
61 |
Stefańska Joanna |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a zespół muzyki dawnej |
62 |
Szajewski Miłosz |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
63 |
Szmajdel Piotr |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
64 |
Tombarkiewicz Karol |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
65 |
Wawrzeńczyk Kamila |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
66 |
Wesołowska Izabela |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
67 |
Wiech Bruno |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. V |
68 |
Wilk Jakub |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. I |
69 |
Wilkosz Jan |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
70 |
Wodolski Piotr |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
71 |
Woźniak Barbara |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
72 |
Wójcik Katarzyna |
zakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a kwartet smyczkowy |
73 |
Wójcik Piotr |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. IV |
74 |
Wtorek Aleksandra |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
75 |
Zając Adrianna |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
76 |
Zawadzka Jolanta |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. III |
77 |
Ziach Natalia |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a basso continuo gr. IV |
78 |
Żak Mateusz |
zakwalifikowany/a |
niezakwalifikowany/a |
79 |
Żelazna Oliwia |
niezakwalifikowany/a |
zakwalifikowany/a solfeż gr. II |
Kielce 09.01.2015 r.
Podpisy członków Komisji:
Jerzy Kosanowski
Katarzyna Szymczyk
Artur Armata