Wykaz grup warsztatowych w 2015

WYKAZ GRUP WARSZTATÓW KRAJOWYCH ZPSM – ETAP III
Prowadzonych w ramach projektu pn. „Tradycja, przyszłość – niech połączy nas muzyka”

 

KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – V GRUPA

TRENER: KRZYSZTOF JOŃCZYK

DATA: 09.01. 2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Grabka Emilka

2

Jarmołowicz Iwo

3

Jaworska Natalia

4

Rajek Adrian

5

Skorupska Magdalena

6

Stefańczyk Przemysław

7

Wesołowska Izabela

8

Wiech Bruno

KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – II GRUPA

TRENER: MAŁGORZATA PASZKOWSKA

DATA: DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Duda Maria

2

Gaj Antonina

3

Kloc Natalia

4

Kozieł Maja

5

Łakomiec Magdalena

6

Paszkowska Gabriela

7

Szajewski Miłosz

8

Wawrzeńczyk Kamila

9

Wilkosz Jan

10

Żelazna Oliwia

 

KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – III GRUPA

TRENER: JOLANTA GŁĄB

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Chmielewski Jakub

2

Janus Adrian

3

Prokop Magdalena

4

Tombarkiewicz Karol

5

Woźniak Barbara

6

Zawadzka Jolanta

7

Chmielarz Krzysztof

 

KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – IV GRUPA

TRENER: ANNA MACIEJEWSKA

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Cedro Karolina

2

Driański Łukasz

3

Dukat Aleksandra

4

Grabowska Aleksandra

5

Kraj Klara

6

Mariańczyk Weronika

7

Serek Karolina

8

Wójcik Piotr

 

KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – I GRUPA

TRENER: KAROLINA CURYŁO

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Grzegorzewska Dorota

2

Jerzak Antonii

3

Makowski Dawid

4

Materek Wiktor

5

Niewczas Maksym

6

Sikora Karol

7

Mendak Dominik

8

Wilk Jakub

 

KURS: WARSZTAT ZESPOŁU MUZYKI DAWNEJ

TRENER: GRZEGORZ KUSTRA, ANDRZEJ ŁUKASZEK, PAWEŁ WRÓBEL

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Mendak Dominik

2

Grabowska Aleksandra

3

Gutkowski Piotr

4

Kozieł Maja

5

Stefanska Joanna

 

KURS: WARSZTAT ZESPOŁU ROZRYWKOWEJ

TRENER: MARCIN STOJEK, WOJCIECH LIPIŃSKI

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Kmiecik Cezary

2

Kowalski Łukasz

3

Kwapisz Tomasz

4

Lamczyk Marika

5

Pawłowska Anna

6

Chmielarz Krzysztof

7

Jaworska Natalia

 

KURS: WARSZTAT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH –TRIO FORTEPIANOWE

TRENER: ANNA SZYMAŃSKA, PRZEMYSŁAW RUDKOWSKI

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Gajos Zuzanna

2

Pakuła Marcin

3

Pasierbek Martyna

 

KURS: WARSZTAT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH –KWARTET SMYCZKOWY

TRENER: AGNIESZKA TOMASZEWSKA – JASIAK, WOJCIECH ZDYB

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

1

Ignaczak Elżbieta

2

Samczyńska Zuzanna

3

Wójcik Katarzyna

4

Łakomiec Magdalena

 

KURS: WARSZTATY BASSO CONTINUO

TRENER: Katarzyna Sroka, Edyta Piwowarczyk

DATA: 09.01.2015 R.

L. p.

Nazwisko i imię

GRUPA I

1

Stefańczyk Przemysław

2

Mendak Dominik

GRUPA II

1

Kasperek Łukasz

2

Kołomański Sebastian

GRUPA III

1

Guz Ksawery

2

Łoboda Klaudia

GRUPA IV

1

Dudkiewicz Anna

2

Ziach Natalia

Specjalista ds. organizacyjnych - Artur Armata

Kielce, dn. 09.01.2015 r.