Wykaz grup warsztatowych w 2015
- Szczegóły
- Opublikowano: sobota, 10, styczeń 2015 01:09
- Artur Armata
- Odsłony: 307
WYKAZ GRUP WARSZTATÓW KRAJOWYCH ZPSM – ETAP III
Prowadzonych w ramach projektu pn. „Tradycja, przyszłość – niech połączy nas muzyka”
KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – V GRUPA
TRENER: KRZYSZTOF JOŃCZYK
DATA: 09.01. 2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Grabka Emilka |
2 |
Jarmołowicz Iwo |
3 |
Jaworska Natalia |
4 |
Rajek Adrian |
5 |
Skorupska Magdalena |
6 |
Stefańczyk Przemysław |
7 |
Wesołowska Izabela |
8 |
Wiech Bruno |
KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – II GRUPA
TRENER: MAŁGORZATA PASZKOWSKA
DATA: DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Duda Maria |
2 |
Gaj Antonina |
3 |
Kloc Natalia |
4 |
Kozieł Maja |
5 |
Łakomiec Magdalena |
6 |
Paszkowska Gabriela |
7 |
Szajewski Miłosz |
8 |
Wawrzeńczyk Kamila |
9 |
Wilkosz Jan |
10 |
Żelazna Oliwia |
KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – III GRUPA
TRENER: JOLANTA GŁĄB
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Chmielewski Jakub |
2 |
Janus Adrian |
3 |
Prokop Magdalena |
4 |
Tombarkiewicz Karol |
5 |
Woźniak Barbara |
6 |
Zawadzka Jolanta |
7 |
Chmielarz Krzysztof |
KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – IV GRUPA
TRENER: ANNA MACIEJEWSKA
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Cedro Karolina |
2 |
Driański Łukasz |
3 |
Dukat Aleksandra |
4 |
Grabowska Aleksandra |
5 |
Kraj Klara |
6 |
Mariańczyk Weronika |
7 |
Serek Karolina |
8 |
Wójcik Piotr |
KURS: WARSZTAT SOLFEŻOWY – I GRUPA
TRENER: KAROLINA CURYŁO
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Grzegorzewska Dorota |
2 |
Jerzak Antonii |
3 |
Makowski Dawid |
4 |
Materek Wiktor |
5 |
Niewczas Maksym |
6 |
Sikora Karol |
7 |
Mendak Dominik |
8 |
Wilk Jakub |
KURS: WARSZTAT ZESPOŁU MUZYKI DAWNEJ
TRENER: GRZEGORZ KUSTRA, ANDRZEJ ŁUKASZEK, PAWEŁ WRÓBEL
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Mendak Dominik |
2 |
Grabowska Aleksandra |
3 |
Gutkowski Piotr |
4 |
Kozieł Maja |
5 |
Stefanska Joanna |
KURS: WARSZTAT ZESPOŁU ROZRYWKOWEJ
TRENER: MARCIN STOJEK, WOJCIECH LIPIŃSKI
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Kmiecik Cezary |
2 |
Kowalski Łukasz |
3 |
Kwapisz Tomasz |
4 |
Lamczyk Marika |
5 |
Pawłowska Anna |
6 |
Chmielarz Krzysztof |
7 |
Jaworska Natalia |
KURS: WARSZTAT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH –TRIO FORTEPIANOWE
TRENER: ANNA SZYMAŃSKA, PRZEMYSŁAW RUDKOWSKI
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Gajos Zuzanna |
2 |
Pakuła Marcin |
3 |
Pasierbek Martyna |
KURS: WARSZTAT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH –KWARTET SMYCZKOWY
TRENER: AGNIESZKA TOMASZEWSKA – JASIAK, WOJCIECH ZDYB
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
1 |
Ignaczak Elżbieta |
2 |
Samczyńska Zuzanna |
3 |
Wójcik Katarzyna |
4 |
Łakomiec Magdalena |
KURS: WARSZTATY BASSO CONTINUO
TRENER: Katarzyna Sroka, Edyta Piwowarczyk
DATA: 09.01.2015 R.
L. p. |
Nazwisko i imię |
GRUPA I |
|
1 |
Stefańczyk Przemysław |
2 |
Mendak Dominik |
GRUPA II |
|
1 |
Kasperek Łukasz |
2 |
Kołomański Sebastian |
GRUPA III |
|
1 |
Guz Ksawery |
2 |
Łoboda Klaudia |
GRUPA IV |
|
1 |
Dudkiewicz Anna |
2 |
Ziach Natalia |
Specjalista ds. organizacyjnych - Artur Armata
Kielce, dn. 09.01.2015 r.